كافة المباريات | البيتية | الخارجية

رجال النادي الارثوذكسي

سيدات النادي الارثوذكسي

شبيبة

فتايات-أ-

فتايات-ب-

فتايات-شمال

فتية-أ

اولاد-ب

بنات-أ

صغار-بنات

الجولة
الفريق
الخصم
التاريخ
الساعة
06
فتية-أ
הפועל גליל צפון
الأحد
28/11/2021
خارجية
18:30
ב"ס הר וגיא קיבוץ דפנה
07
فتايات-أ-
הפועל מנשה
الأحد
28/11/2021
خارجية
20:00
יד לבנים אולם ספורט עין שמר
05
سيدات
מכבי כרמיאל עירוני
الاثنين
29/11/2021
خارجية
20:30
היכל הורוביץ מורד הגיא 5 כרמיאל 054-7492936
14
شبيبة
הפועל שמשית יזרעאל
الاثنين
29/11/2021
خارجية
20:00
אולם שמשית
11
فتايات-ب-(شمال)
מכבי עילוט
الثلاثاء
30/11/2021
خارجية
18:00
עילוט
07
رجال
הפועל גלבוע/מ.ותיקים
الاربعاء
01/12/2021
خارجية
20:30
אולם קבוץ בית אלפא
11
بنات-أ
הפועל יפיע אוסאמה
الاربعاء
01/12/2021
خارجية
17:30
יפיע
06
اولاد-ب
הפועל ג.מ צעירים
الخميس
02/12/2021
خارجية
19:00
קיבוץ שדה אליהו
04
صغار-بنات
הפועל עפולה
الأحد
05/12/2021
خارجية
17:00
אולם בגין עפולה
09
بنات-أ
כפר כמא
الأحد
05/12/2021
خارجية
18:30
כפר כמא
04
شبيبة
הפועל עפולה
الاثنين
06/12/2021
بيتية
19:30
06
فتايات-ب-(شمال)
מכבי הגליל עילבון
الثلاثاء
07/12/2021
خارجية
18:00
עילבון
07
فتايات-ب-
מטה אשר
الثلاثاء
07/12/2021
خارجية
18:30
אולם קיבוץ גשר הזיו רח הראשונים
06
بنات-أ
הפועל אכסאל
الاربعاء
08/12/2021
بيتية
18:30
08
رجال
הפועל יזרעאל גורן
الاربعاء
08/12/2021
خارجية
21:00
קיבוץ מזרע
09
سيدات
סחנין
الخميس
09/12/2021
خارجية
20:00
סחנין
07
فتية-أ
אבו סנאן
السبت
11/12/2021
بيتية
18:00
07
اولاد-ب
נוף הגליל
السبت
11/12/2021
بيتية
10:30
05
شبيبة
הפועל טבעון
الاثنين
13/12/2021
خارجية
18:30
אולם פיס בן צבי קרית טבעון
08
فتايات-أ-
וינגייט
الثلاثاء
14/12/2021
بيتية
18:30
08
فتية-أ
מכבי כרמיאל
الاربعاء
15/12/2021
بيتية
19:00
08
اولاد-ب
הפועל הירדן טבריה
الخميس
16/12/2021
خارجية
19:00
בית ירח
10
سيدات
עראבה
الخميس
16/12/2021
بيتية
20:30
11
سيدات
טמרה
السبت
18/12/2021
خارجية
19:30
תיכון ד"ר הישאם אבו רומי
07
فتايات-ب-(شمال)
דיר חנא
السبت
18/12/2021
بيتية
19:00
09
فتايات-ب-
כפר סבא
السبت
18/12/2021
بيتية
18:30
09
فتايات-أ-
מכבי חיפה
الأحد
19/12/2021
خارجية
19:00
אולם ביכורים 19 חיפה
06
صغار-بنات
עמק הירדן
الأحد
19/12/2021
بيتية
17:00
07
سيدات
נחף
الاثنين
20/12/2021
خارجية
19:30
נחף
09
رجال
הפועל גלבוע ניר דוד
الاثنين
20/12/2021
بيتية
21:00
09
اولاد-ب
הפועל גליל תבור
الاثنين
20/12/2021
بيتية
17:00
06
شبيبة
הפועל טבריה / ע. הירדן
الاثنين
20/12/2021
بيتية
19:00
08
بنات-أ
קריית טבעון
الثلاثاء
21/12/2021
بيتية
18:30
10
فتايات-ب-
לב השרון
الثلاثاء
21/12/2021
خارجية
18:30
קרית חינוך דרור לב השרון.
08
فتايات-ب-(شمال)
יפיע אוסאמה
الثلاثاء
21/12/2021
خارجية
18:30
יפיע
12
سيدات
הפועל נהריה
الخميس
30/12/2021
بيتية
20:30
09
فتية-أ
הפועל גליל תבור
الأحد
02/01/2022
خارجية
18:30
גבעת אבני
07
شبيبة
הפועל מגדל יזרעאל
الاثنين
10/01/2022
خارجية
20:00
ב"ס יערת העמק מגדל העמק
01
صغار-بنات
גליל תבור
الأحد
16/01/2022
خارجية
18:00
כפר תבור
08
شبيبة
יפיע
الاثنين
17/01/2022
بيتية
19:30
10
اولاد-ب
הפועל גליל עליון
الاثنين
17/01/2022
خارجية
18:30
קיבוץ עמיר
08
سيدات
מכבי שפרעם
الخميس
20/01/2022
بيتية
20:30
05
اولاد-ب
הפועל גליל דרום
الخميس
20/01/2022
خارجية
18:30
קיבוץ חולתה
12
فتايات-ب-(شمال)
הפועל דליה בית גן
الجمعة
21/01/2022
خارجية
18:00
אולם פיס ב"ס תיכון בית גאן
11
رجال
הפועל טמרה
الأحد
23/01/2022
بيتية
20:30
15
سيدات
עבלין
الأحد
23/01/2022
خارجية
20:00
אולם ספורט עבלין
09
شبيبة
הפועל גלבוע מערב
الاثنين
24/01/2022
خارجية
20:30
קיבוץ גבע
10
شبيبة
הפועל גלבוע מזרח
الخميس
27/01/2022
بيتية
19:30
16
سيدات
גליל תבור
الخميس
27/01/2022
بيتية
20:30
01
صغار-بنات
גלבוע מעיינות
السبت
29/01/2022
بيتية
17:00
11
اولاد-ب
הפועל גליל גולן
السبت
29/01/2022
بيتية
10:30
10
فتية-أ
גלבוע מעיינות
الأحد
30/01/2022
خارجية
20:00
אולם ביכורה
14
فتايات-ب-(شمال)
הפועל יפיע
الثلاثاء
01/02/2022
خارجية
18:30
יפיע
13
رجال
הפועל שלומי
الاربعاء
02/02/2022
خارجية
21:00
אולם ספורט שלומי 050-912294
17
سيدات
דיר חנא
الخميس
03/02/2022
خارجية
20:00
אולם דיר חנא
12
اولاد-ب
הפועל טבריה הירדן
السبت
05/02/2022
بيتية
10:30
11
فتية-أ
מכבי בית שאן
الأحد
06/02/2022
بيتية
19:00
11
شبيبة
יוקנעם
الاثنين
07/02/2022
بيتية
19:30
14
رجال
מכבי מגד אלכרום
الاربعاء
09/02/2022
بيتية
20:30
13
اولاد-ب
הפועל הרי גלבוע
الخميس
10/02/2022
خارجية
18:00
קיבוץ מעלה גלבוע
18
سيدات
מכבי כרמיאל
الخميس
10/02/2022
بيتية
20:30
15
فتايات-ب-(شمال)
הפועל כפר כמא
السبت
12/02/2022
بيتية
19:00
16
فتايات-ب-(شمال)
הפועל אכסאל
الثلاثاء
15/02/2022
خارجية
18:00
אכסאל
19
سيدات
קריית טבעון
الخميس
17/02/2022
خارجية
20:30
אולם פיס
14
اولاد-ب
הפועל גליל צפון
السبت
19/02/2022
بيتية
10:30
12
فتية-أ
הפועל משגב
الأحد
20/02/2022
خارجية
18:30
אולם בית ספר יסודי שכניה
12
شبيبة
הפועל גלבוע שקד
الاثنين
21/02/2022
خارجية
20:30
שדה אליהו
16
رجال
מכבי בית שאן
الاربعاء
23/02/2022
بيتية
20:30
20
سيدات
נחף
الخميس
24/02/2022
بيتية
20:30
15
اولاد-ب
הפועל גלבוע מרכז
الخميس
24/02/2022
خارجية
17:00
קיבוץ גבע
17
فتايات-ب-(شمال)
מכבי הגליל עילבון
السبت
26/02/2022
بيتية
19:00
13
فتية-أ
עפולה צעירים
الأحد
27/02/2022
بيتية
19:00
13
شبيبة
הפועל יזרעל איזורי
الاثنين
28/02/2022
بيتية
19:30
18
فتايات-ب-(شمال)
דיר חנא
الثلاثاء
01/03/2022
خارجية
18:30
דיר חנא
17
رجال
הפועל גליל גולן
الاربعاء
02/03/2022
خارجية
20:30
אולם נטור ב"ס שורשים נטור 054-6676284
21
سيدات
שפרעם
الخميس
03/03/2022
خارجية
20:30
שפרעם
16
اولاد-ب
הפועל גליל דרום
السبت
05/03/2022
بيتية
10:30
01
صغار-بنات
גלבוע שקד
السبت
05/03/2022
بيتية
17:00
14
فتية-أ
הפועל גליל עליון צעירים
الأحد
06/03/2022
خارجية
19:00
קיבוץ ברעם
14
شبيبة
הפועל עפולה
الاثنين
07/03/2022
خارجية
19:30
אולם בגין עפולה
18
رجال
הפועל גלבוע ותיקים
الاربعاء
09/03/2022
بيتية
20:30
17
اولاد-ب
נוף הגליל
الخميس
10/03/2022
خارجية
18:00
אולם שרת נוף הגליל
22
سيدات
סכנין
الخميس
10/03/2022
بيتية
20:30
01
صغار-بنات
יזרעאל יפעת
الجمعة
11/03/2022
خارجية
16:30
קיבוץ יפעת
19
فتايات-ب-(شمال)
הפועל יפיע אוסאמה
السبت
12/03/2022
بيتية
19:00
15
شبيبة
הפועל טבעון
الاثنين
14/03/2022
بيتية
19:30
22
فتايات-ب-(شمال)
מכבי עילוט
السبت
19/03/2022
بيتية
19:00
15
فتية-أ
הפועל גליל צפון
الأحد
20/03/2022
بيتية
19:00
16
شبيبة
הפועל טבריה / ע. הירדן
الاثنين
21/03/2022
خارجية
18:00
ב"ס תחכמוני רש"י 1 טבריה
19
رجال
הפועל יזרעאל גורן
الاربعاء
23/03/2022
بيتية
20:30
23
سيدات
עראבה
الخميس
24/03/2022
خارجية
20:30
עראבה
18
اولاد-ب
הפועל הירדן טבריה
السبت
26/03/2022
بيتية
10:30
01
صغار-بنات
גלבוע בית השיטה
السبت
26/03/2022
بيتية
17:00
16
فتية-أ
אבו סנאן
الأحد
27/03/2022
خارجية
19:00
אבו סנאן
20
رجال
הפועל גלבוע ניר דוד
الاربعاء
30/03/2022
خارجية
20:30
אולם קיבוץ ניר דוד
24
سيدات
טמרה
الخميس
31/03/2022
بيتية
20:30
19
اولاد-ب
הפועל גליל תבור
الخميس
31/03/2022
خارجية
17:00
כפר תבור הפלמח 2
01
صغار-بنات
עמק הירדן
الأحد
03/04/2022
خارجية
18:00
בית אלישבע דגניה ב
17
شبيبة
גלבוע מעיינות מזרח
الاثنين
04/04/2022
خارجية
20:30
אולם ביכורה שדה תרומות גליל
18
شبيبة
הפועל מגדל יזרעאל
الخميس
07/04/2022
بيتية
19:30
20
اولاد-ب
הפועל ג.מ צעירים
الخميس
07/04/2022
بيتية
17:00
25
سيدات
נהריה
الخميس
07/04/2022
خارجية
20:00
פנחס לבון 1 נהריה
22
رجال
הפועל טמרה
الاربعاء
13/04/2022
خارجية
20:00
תיכון ד"ר הישאם אבו רומי
26
سيدات
יפיע
الخميس
14/04/2022
بيتية
20:30
17
فتية-أ
מכבי כרמיאל
الأحد
24/04/2022
خارجية
19:30
אולם רקפת אסיף 7
21
اولاد-ب
הפועל גליל עליון
السبت
30/04/2022
بيتية
10:30
01
صغار-بنات
כפר תבור
السبت
30/04/2022
بيتية
17:00
18
فتية-أ
הפועל גליל תבור
الأحد
01/05/2022
بيتية
19:00
19
شبيبة
יפיע
الاثنين
02/05/2022
خارجية
19:30
יפיע
01
صغار-بنات
עפולה
الأحد
08/05/2022
بيتية
17:00
20
شبيبة
הפועל גלבוע מערב
الاثنين
09/05/2022
بيتية
19:30
22
اولاد-ب
הפועל גליל גולן
الخميس
12/05/2022
خارجية
18:00
אולם חספין רמת הגולן
01
صغار-بنات
גלבוע מעיינות
الأحد
22/05/2022
خارجية
17:30
קיבוץ גבע