الناصرة - ص.ب 38 - ب الكتروني nadi.alrom@gmail.com - هاتف: 6576439
- 173
الجولة
الفريق
الخصم
مكان المباراة
التاريخ
اليوم
الساعة
waze
0
فتيات-أ
גביע:עמק יזרעל
خارجية
07/10/2018
الاحد
08:00:00 م
אולם קיבוץ גבת
0
بنـات
גביע: גליל עליון
بيتية
10/10/2018
الاربعاء
17:00
0
رجال
גביע:אליצור אסף קרית אתא
خارجية
10/10/2018
الاربعاء
08:30:00 م
רח' פינסקר 18 קרית אתא
1
اولاد-ا
הפועל גלבוע שקד
خارجية
11/10/2018
الخميس
07:00:00 م
אולם קיבוץ מעלה גלבוע
1
صغار-ب
הפועל יזרעאל הושעיה
خارجية
14/10/2018
الاحد
06:00:00 م
הושעיה
1
فتيات-أ
הפועל גליל עליון צפ
بيتية
14/10/2018
الاحد
20:00
1
فتية
מכבי נצרת
خارجية
14/10/2018
الاحد
06:30:00 م
אולם פייס קהילתי מפעל הפייס
1
الشبيبة
הפועל גלבוע מזרח
خارجية
15/10/2018
الاثنين
08:30:00 م
אולם קיבוץ מסילות
1
فتيات-ب
הפועל עמק יזרעאל
بيتية
16/10/2018
الثلاثاء
19:00
1
بنـات
הפועל אכסאל
بيتية
17/10/2018
الاربعاء
17:00
1
رجال
הפועל ע.יזרעאל גבת
بيتية
17/10/2018
الاربعاء
08:30:00 م
1
سيدات
הפועל עירוני אעבלין
خارجية
18/10/2018
الخميس
08:00:00 م
אולם ספורט פיס חט"ב אעבלין
2
اولاد-ا
הפועל יזרעאל מערב
بيتية
18/10/2018
الخميس
18:30
2
فتية
הפועל יזרעאל צעירי
بيتية
21/10/2018
الاحد
18:00
2
فتيات-أ
מכבי חיפה
خارجية
21/10/2018
الاحد
07:00:00 م
אולם ביה"ס רח' ביכורים 19 חיפה
2
الشبيبة
-
22/10/2018
الاثنين
2
فتيات-ب
הפועל מנשה
خارجية
23/10/2018
الثلاثاء
06:30:00 م
קבוץ גן שמואל
2
بنـات
הפועל ג.ע. מוקייבלה
بيتية
24/10/2018
الاربعاء
17:00
2
رجال
מכבי טבריה
خارجية
24/10/2018
الاربعاء
08:00:00 م
מתנ"ס פירסט ,רמת אגוז טבריה
2
سيدات
הפועל נחף
خارجية
25/10/2018
الخميس
07:30:00 م
אולם ספורט ליד מגרש הכדורגל נחף
3
اولاد-ا
הפועל גלבוע ישיבה
خارجية
25/10/2018
الخميس
07:00:00 م
ישיבה תיכונית קשת יונתן בית שאן
3
فتيات-أ
הפועל אבו סנאן
بيتية
28/10/2018
الاحد
20:00
3
فتية
הפועל גלבוע ישיבה
خارجية
28/10/2018
الاحد
08:00:00 م
ישיבה תיכונית קשת יונתן בית שאן
3
الشبيبة
הפועל גליל תבור לביא
خارجية
29/10/2018
الاثنين
07:30:00 م
אולם קיבוץ לביא
3
بنـات
הפועל כפר קמא
خارجية
31/10/2018
الاربعاء
06:30:00 م
כפר קמא
3
رجال
استراحة
31/10/2018
الأربعاء
4
اولاد-ا
הפועל עפולה צעירים
بيتية
01/11/2018
الخميس
18:30
2
صغار-ب
הפועל עמק יזרעאל
بيتية
03/11/2018
السبت
17:00
4
فتية
הפועל יזרעאל שימשי
بيتية
04/11/2018
الاحد
18:00
4
فتيات-أ
הפועל שפרעם
خارجية
04/11/2018
الاحد
07:30:00 م
אולם שכונה מזרחית עוסמאן
4
الشبيبة
הפועל מגידו
بيتية
05/11/2018
الاثنين
19:30
3
فتيات-ب
הפועל כאוכב
بيتية
06/11/2018
الثلاثاء
19:00
4
بنـات
הפועל גלבוע/מעיינות
بيتية
07/11/2018
الاربعاء
05:00:00 م
4
رجال
يافة الناصرة
بيتية
07/11/2018
الاربعاء
20:30
3
سيدات
הפועל עראבה
بيتية
08/11/2018
الخميس
20:30
3
صغار-ب
הפועל כפר קמא
خارجية
11/11/2018
الاحد
06:30:00 م
כפר קמא
4
فتيات-ب
מכבי הוד השרון יסמי
بيتية
13/11/2018
الثلاثاء
19:00
5
اولاد-ا
מכבי נצרת
خارجية
15/11/2018
الخميس
06:30:00 م
אולם מרכז פיס שיכון הפועלים נצרת
4
سيدات
הפועל סחנין
خارجية
15/11/2018
الخميس
06:30:00 م
מרכז פייס רח' ראשי סחנין
5
فتية
הפועל יפיע
خارجية
18/11/2018
الاحد
07:30:00 م
אולם ספורט ביה"ס תיכון יפיע
5
فتيات-أ
הפועל גלבוע/מעיינות
بيتية
18/11/2018
الاحد
20:00
5
الشبيبة
הפועל נצרת עילית
خارجية
19/11/2018
الاثنين
06:30:00 م
שד' מעלה יצחק 27 אולם ספורט אלון נצרת עלית
5
فتيات-ب
מכבי חיפה
خارجية
20/11/2018
الثلاثاء
06:00:00 م
אולם ביה"ס רח' ביכורים 19 חיפה
5
رجال
הפועל גלבוע/מ.ותיקים
خارجية
21/11/2018
الاربعاء
08:30:00 م
אולם קבוץ בית אלפא
5
بنـات
הפועל יפיע
خارجية
21/11/2018
الاربعاء
05:30:00 م
אולם ספורט ביה"ס תיכון יפיע
6
اولاد-ا
הפועל גלבוע דדו
بيتية
22/11/2018
الخميس
18:30
5
سيدات
הפועל שפרעם
بيتية
22/11/2018
الخميس
20:30
6
فتية
הפועל עפולה צעירים
بيتية
25/11/2018
الاحد
18:00
6
فتيات-أ
הפועל עמק יזרעאל
خارجية
25/11/2018
الاحد
08:00:00 م
אולם קיבוץ גבת
6
الشبيبة
הפועל זבולון נופית
بيتية
26/11/2018
الاثنين
19:30
6
فتيات-ب
הפועל גליל עליון צפ
بيتية
27/11/2018
الثلاثاء
19:00
6
رجال
הפועל עמק יזרעאל
بيتية
28/11/2018
الاربعاء
08:30:00 م
6
بنـات
הפועל יזרעאל צעירו
بيتية
28/11/2018
الاربعاء
05:00:00 م
6
سيدات
מכבי כרמיאל
خارجية
29/11/2018
الخميس
08:00:00 م
היכל הורוביץ מורד הגיא 5 כרמיאל
11
الشبيبة
הפועל גליל תבור
بيتية
29/11/2018
الاثنين
19:30
7
اولاد-ا
הפועל נצרת עילית
خارجية
29/11/2018
الخميس
07:00:00 م
אולם בי"ס שרת רח' התאנה 16 נצרת עלית
4
صغار-ب
הפועל גליל תבור
بيتية
01/12/2018
السبت
17:00
10
بنـات
-
02/12/2018
الاحد
7
فتية
הפועל גליל תבור
خارجية
02/12/2018
الاحد
06:00:00 م
אולם כפר תבור
7
فتيات-أ
הפועל זכרון /מעגן
بيتية
02/12/2018
الاحد
08:00:00 م
10
رجال
הפועל טבריה/ע.הירדן
بيتية
02/12/2018
الاحد
08:30:00 م
10
سيدات
שפרעם מכבי
خارجية
03/12/2018
الاثنين
07:30:00 م
אולם שכונה מזרחית עוסמאן
10
الشبيبة
הפועל מגדל העמק
خارجية
03/12/2018
الاثنين
07:30:00 م
ביה"ס יערת העמק מגדל העמק
9
بنـات
הפועל ג.מעיינות מזרח
خارجية
05/12/2018
الاربعاء
06:00:00 م
אולם קיבוץ ניר דוד
9
رجال
הפועל ג.מ. בקעת ירדן
خارجية
05/12/2018
الاربعاء
08:30:00 م
אולם קבוץ ניר דוד
7
الشبيبة
הפועל ע.יזרעאל גבת
خارجية
06/12/2018
الاثنين
08:30:00 م
אולם קיבוץ גבת
9
سيدات
אוסאמה יפיע ה
بيتية
06/12/2018
الخميس
20:30
11
اولاد-ا
הפועל יפיע
بيتية
06/12/2018
الخميس
18:30
10
اولاد-ا
הפועל יזרעאל גורן
خارجية
08/12/2018
السبت
06:30:00 م
אולם גורן יזרעאל קיבוץ מזרע
9
فتيات-أ
אליצור נתניה עירוני
خارجية
09/12/2018
الاحد
07:30:00 م
אולם טשרניחובסקי רח' הגר"א 4 נתניה
9
فتية
הפועל מגדל העמק
بيتية
09/12/2018
الاحد
18:00
8
الشبيبة
הפועל יפיע
بيتية
10/12/2018
الاثنين
19:30
7
فتيات-ب
הפועל גלבוע/מעיינות
خارجية
11/12/2018
الثلاثاء
07:00:00 م
אולם קיבוץ ניר דוד
7
بنـات
מכבי נצרת
خارجية
12/12/2018
الاربعاء
05:30:00 م
אולם שנלר נצרת
7
رجال
הפועל גליל גולן
خارجية
12/12/2018
الاربعاء
08:30:00 م
אולם נטור בי"ס שורשים ,נטור.
8
اولاد-ا
הפועל מגדל העמק
بيتية
13/12/2018
الخميس
18:30
7
سيدات
מכבי נצרת
بيتية
13/12/2018
الخميس
20:30
8
فتية
הפועל ע.הירדן/טבריה
خارجية
16/12/2018
الاحد
06:00:00 م
אולם ביה"ס תחכמוני רח' רש"י 1 טבריה
8
فتيات-أ
הפועל כאוכב
بيتية
16/12/2018
الاحد
20:00
9
الشبيبة
הפועל הירדן/טבריה
خارجية
17/12/2018
الخميس
06:00:00 م
אולם ביה"ס תחכמוני רח' רש"י 1 טבריה
8
فتيات-ب
אליצור נתניה עירוני
بيتية
18/12/2018
الثلاثاء
19:00
8
رجال
הפועל גליל תבור
بيتية
19/12/2018
الاربعاء
08:30:00 م
8
بنـات
הפועל דבוריה
بيتية
19/12/2018
الاربعاء
17:00
8
سيدات
הפועל תמרה
خارجية
20/12/2018
الخميس
07:30:00 م
תיכון ע"ש ד"ר השאם אבו רומי תמרה
9
اولاد-ا
הפועל יזרעאל גבת
خارجية
20/12/2018
الخميس
05:30:00 م
אולם מושב נהלל
10
فتية
הפועל גלבוע מזרח
خارجية
20/12/2018
الخميس
08:30:00 م
אולם קיבוץ מסילות
5
صغار-ب
הפועל תמרה
خارجية
21/12/2018
الجمعة
04:30:00 م
אולם אלביאן שכונה צפונית תמרה
11
بنـات
הפועל יפיע אוסאמה
خارجية
23/12/2018
الاحد
05:30:00 م
בי"ס תיכון, שכונת אלחקידה יפיע
9
فتيات-ب
אקדמייה וינגייט
خارجية
25/12/2018
الثلاثاء
06:30:00 م
אולם נתניה - מכון וינגייט
6
صغار-ب
הפועל טובא
بيتية
29/12/2018
السبت
17:00
11
فتية
הפועל עפולה
بيتية
14/01/2019
الاثنين
06:00:00 م
7
صغار-ب
הפועל נחף
خارجية
14/01/2019
الاثنين
05:00:00 م
אולם ספורט ליד מגרש הכדורגל נחף
12
اولاد-ا
הפועל ג.מ. צעירים
خارجية
14/01/2019
الاثنين
07:00:00 م
אולם קבוץ בית אלפא
11
رجال
מכבי בקעת בית שאן
خارجية
16/01/2019
الاربعاء
07:30:00 م
בי"ס קשת יהונתן בית שאן
13
اولاد-ا
הפועל יזרעאל שמשית
بيتية
17/01/2019
الخميس
18:30
11
سيدات
הפועל מגדל כרום
بيتية
17/01/2019
الخميس
08:30:00 م
12
فتية
הפועל נצרת אורטודוקס
بيتية
20/01/2019
الاحد
18:00
12
رجال
הפועל ע.יזרעאל גבת
خارجية
23/01/2019
الاربعاء
09:00:00 م
אולם גורן יזרעאל קיבוץ מזרע
12
سيدات
הפועל עירוני אעבלין
بيتية
24/01/2019
الخميس
20:30
14
اولاد-ا
הפועל גלבוע שקד
بيتية
24/01/2019
الخميس
18:30
13
فتية
הפועל יזרעאל צעירי
خارجية
27/01/2019
الاحد
08:00:00 م
שמשית
12
الشبيبة
הפועל גלבוע מזרח
بيتية
28/01/2019
الاثنين
19:30
13
رجال
מכבי טבריה
بيتية
30/01/2019
الاربعاء
08:30:00 م
101
بنـات
30/01/2019
الاربعاء
13
سيدات
הפועל נחף
بيتية
31/01/2019
الخميس
20:30
15
اولاد-ا
הפועל יזרעאל מערב
خارجية
02/02/2019
السبت
05:30:00 م
אולם ספורט בנהלל
14
فتية
הפועל גלבוע ישיבה
بيتية
03/02/2019
الاحد
18:00
8
صغار-ب
הפועל יזרעאל הושעיה
بيتية
03/02/2019
الاحد
05:00:00 م
13
الشبيبة
-
04/02/2019
الاثنين
מגרש מושב מולדת
102
بنـات
06/02/2019
الاربعاء
14
رجال
استراحة
06/02/2019
الاربعاء
14
سيدات
הפועל עראבה
خارجية
07/02/2019
الخميس
08:30:00 م
אולם ספורט ליד מקיף אלבוכארי עראבה
16
اولاد-ا
הפועל גלבוע ישיבה
بيتية
07/02/2019
الخميس
18:30
15
فتية
הפועל יזרעאל שימשי
خارجية
10/02/2019
الاحد
06:30:00 م
אולם קיבוץ יפעת
103
بنـات
13/02/2019
الاربعاء
15
رجال
הפועל יפיע
خارجية
13/02/2019
الاربعاء
21:00
17
اولاد-ا
הפועל עפולה צעירים
خارجية
14/02/2019
الخميس
07:00:00 م
חטיבת אלון רח האגס 4 עפולה
15
سيدات
הפועל סחנין
بيتية
14/02/2019
الخميس
20:30
9
صغار-ب
הפועל עמק יזרעאל
خارجية
17/02/2019
الاحد
06:30:00 م
אולם קיבוץ יפעת
14
الشبيبة
הפועל גליל תבור לביא
بيتية
18/02/2019
الاثنين
19:30
18
اولاد-ا
מכבי נצרת
بيتية
21/02/2019
الخميس
18:30
16
سيدات
הפועל שפרעם
خارجية
21/02/2019
الخميس
07:30:00 م
אולם עוסמן שכונה מזרחית שפרעם
16
فتية
הפועל יפיע
بيتية
24/02/2019
الاحد
18:00
15
الشبيبة
הפועל מגידו
خارجية
25/02/2019
الاثنين
07:30:00 م
אולם מגידו ביה"ס הר אפרים - מגידו
16
رجال
הפועל גלבוע/מ.ותיקים
بيتية
27/02/2019
الاربعاء
20:30
104
بنـات
27/02/2019
الاربعاء
19
اولاد-ا
הפועל גלבוע דדו
خارجية
28/02/2019
الخميس
07:00:00 م
אולם דדו מושב ברק
17
سيدات
מכבי כרמיאל
بيتية
28/02/2019
الخميس
20:30
16
الشبيبة
הפועל נצרת עילית
بيتية
04/03/2019
الاثنين
19:30
105
بنـات
06/03/2019
الاربعاء
17
رجال
הפועל עמק יזרעאל
خارجية
06/03/2019
الاربعاء
08:30:00 م
אולם קיבוץ גבת
20
اولاد-ا
הפועל נצרת עילית
بيتية
07/03/2019
الخميس
18:30
18
سيدات
מכבי נצרת
خارجية
07/03/2019
الخميس
08:00:00 م
אולם שנלר נצרת
10
صغار-ب
הפועל כפר קמא
بيتية
09/03/2019
السبت
05:00:00 م
17
فتية
הפועל עפולה צעירים
خارجية
10/03/2019
الاحد
07:00:00 م
חטיבת אלון רח האגס 4 עפולה
17
الشبيبة
הפועל זבולון נופית
خارجية
11/03/2019
الاثنين
07:30:00 م
אולם נופית
18
رجال
הפועל גליל גולן
بيتية
13/03/2019
الاربعاء
20:30
106
بنـات
13/03/2019
الاربعاء
19
سيدات
הפועל תמרה
بيتية
14/03/2019
الخميس
08:30:00 م
21
اولاد-ا
הפועל מגדל העמק
خارجية
14/03/2019
الخميس
06:00:00 م
ביה"ס יערת העמק מגדל העמק
11
صغار-ب
הפועל גליל תבור
خارجية
17/03/2019
الاحد
06:00:00 م
הפלמח 2 כפר תבור
107
بنـات
20/03/2019
الاربعاء
18
فتية
הפועל גליל תבור
بيتية
24/03/2019
الاحد
18:00
18
الشبيبة
הפועל ע.יזרעאל גבת
بيتية
25/03/2019
الاثنين
19:30
19
رجال
הפועל גליל תבור
خارجية
27/03/2019
الاربعاء
08:00:00 م
הפלמח 2 כפר תבור
20
سيدات
אוסאמה יפיע ה
خارجية
28/03/2019
الخميس
08:30:00 م
אולם ספורט יפיע.
22
اولاد-ا
הפועל יזרעאל גבת
بيتية
28/03/2019
الخميس
18:30
108
بنـات
28/03/2019
الاربعاء
19
فتية
הפועל ע.הירדן/טבריה
بيتية
31/03/2019
الاحد
18:00
19
الشبيبة
הפועל יפיע
خارجية
01/04/2019
الاثنين
07:30:00 م
אולם ספורט ביה"ס תיכון יפיע
20
رجال
הפועל ג.מ. בקעת ירדן
بيتية
03/04/2019
الاربعاء
20:30
109
بنـات
03/04/2019
الاربعاء
23
اولاد-ا
הפועל יזרעאל גורן
بيتية
04/04/2019
الخميس
18:30
21
سيدات
שפרעם מכבי
بيتية
04/04/2019
الخميس
20:30
12
صغار-ب
הפועל תמרה
بيتية
06/04/2019
السبت
05:00:00 م
20
فتية
הפועל מגדל העמק
خارجية
07/04/2019
الاحد
06:00:00 م
ביה"ס יערת העמק מגדל העמק
20
الشبيبة
הפועל הירדן/טבריה
بيتية
08/04/2019
الاثنين
19:30
21
رجال
הפועל טבריה/ע.הירדן
خارجية
10/04/2019
الاربعاء
08:30:00 م
אולם בית בנדל צמח
110
بنـات
10/04/2019
الاربعاء
24
اولاد-ا
הפועל יפיע
خارجية
11/04/2019
الخميس
05:30:00 م
ביה"ס תיכון כפר יפיע אולם ספורט
22
سيدات
הפועל מגדל כרום
خارجية
11/04/2019
الخميس
08:00:00 م
פיס קהילתי ליד ביה"ס תיכון מג'ד אל כרום
22
الشبيبة
הפועל גליל תבור
خارجية
15/04/2019
الاثنين
08:30:00 م
הפלמח 2 כפר תבור
22
رجال
מכבי בקעת בית שאן
بيتية
17/04/2019
الاربعاء
20:30
22
فتية
הפועל עפולה
خارجية
29/04/2019
الاثنين
07:00:00 م
חטיבת אלון רח האגס 4 עפולה
101
سيدات
مباراة الصعود للممتازة
29/04/2019
الاثنين
21
الشبيبة
הפועל מגדל העמק
بيتية
29/04/2019
الاثنين
19:30
102
سيدات
مباراة الصعود للممتازة
02/05/2019
الخميس
21
فتية
הפועל גלבוע מזרח
بيتية
05/05/2019
الاحد
18:00
103
سيدات
مباراة الصعود للممتازة
06/05/2019
الاثنين
13
صغار-ب
הפועל טובא
خارجية
12/05/2019
الاحد
05:00:00 م
טובא זנגריה
25
اولاد-ا
הפועל ג.מ. צעירים
بيتية
16/05/2019
الخميس
18:30
26
اولاد-ا
הפועל יזרעאל שמשית
خارجية
25/05/2019
السبت
06:30:00 م
אולם שמשית
14
صغار-ب
הפועל נחף
بيتية
25/05/2019
السبت
05:00:00 م