[جولة:3][خارجية]الجمعة 02/12/2022 [16:00]
صغار اولاد
[جولة:4][بيتية]السبت 03/12/2022 [17:00]
بنات-أ
הפועל יפיע
[جولة:6][خارجية]الأحد 04/12/2022 [19:00]
فتية-أ-شمال
הפועל עפולה צעירים
[جولة:6][خارجية]الأحد 04/12/2022 [19:30]
فتايات-أ-عليا
[جولة:6][بيتية]الأحد 04/12/2022 [20:00]
فتايات-أ-شمال
הפועל עמק הירדן טבריה
[جولة:5][بيتية]الاربعاء 07/12/2022 [18:00]
بنات-ب
הפועל סח'נין
[جولة:5][خارجية]الاربعاء 07/12/2022 [19:00]
بنات-أ
הפועל גלבוע מעיינות
[جولة:5][بيتية]الاربعاء 07/12/2022 [21:00]
رجال
הפועל עפולה ותיקים
[جولة:5][بيتية]الخميس 08/12/2022 [21:00]
سيدات
מכבי כרמיאל עירוני
[جولة:5][بيتية]السبت 10/12/2022 [17:00]
اولاد-أ
הפועל יפיע
[جولة:4][خارجية]السبت 10/12/2022 [17:30]
صغار اولاد
הפועל יזרעאל מרחביה
[جولة:5][بيتية]السبت 10/12/2022 [19:00]
فتايات-ب-شمال
הפועל יפיע
[جولة:7]الأحد 11/12/2022 []
فتايات-أ-عليا
[جولة:7][بيتية]الأحد 11/12/2022 [18:00]
فتية-أ-شمال
הפועל מעיינות גלבוע
[جولة:7][خارجية]الأحد 11/12/2022 [18:00]
فتايات-أ-شمال
מכבי עילוט
[جولة:5][بيتية]الثلاثاء 13/12/2022 [18:30]
صغار اولاد
הפועל יזרעל אחוזת ברק
[جولة:6][خارجية]الثلاثاء 13/12/2022 [19:30]
فتايات-ب-شمال
הפועל יזרעאל אזורי
[جولة:6][خارجية]الاربعاء 14/12/2022 [18:00]
بنات-ب
[جولة:6][خارجية]الاربعاء 14/12/2022 [20:30]
رجال
הפועל גלבוע ניר דוד
[جولة:6][خارجية]الخميس 15/12/2022 [19:00]
اولاد-أ
[جولة:6][خارجية]الخميس 15/12/2022 [20:00]
سيدات
הפועל גליל תבור
[خارجية]الجمعة 16/12/2022 [17:00]
بنات-ب
[جولة:2][خارجية]الجمعة 16/12/2022 [17:00]
بنات-ب
[جولة:6][بيتية]السبت 17/12/2022 [17:00]
بنات-أ
הפועל אכסאל
[جولة:8][بيتية]الأحد 18/12/2022 [18:00]
فتية-أ-شمال
הפועל טבריה ע.הירדן
[جولة:7][خارجية]الأحد 18/12/2022 [19:00]
بنات-أ
[جولة:8][بيتية]الأحد 18/12/2022 [20:00]
فتايات-أ-عليا
הפועל גלבוע מעיינות
[جولة:8][بيتية]الاثنين 19/12/2022 [19:30]
شبيبة
הפועל מגדל יזרעאל
[جولة:6][خارجية]الثلاثاء 20/12/2022 [17:00]
صغار اولاد
[جولة:7]الاثنين 26/12/2022 []
شبيبة
[جولة:7][بيتية]الاربعاء 28/12/2022 [18:00]
بنات-ب
הפועל גליל תבור
[جولة:7][بيتية]السبت 31/12/2022 [10:30]
اولاد-أ
הפועל עפולה אלון
[جولة:8][خارجية]الثلاثاء 03/01/2023 [18:00]
فتايات-ب-شمال
[جولة:8][خارجية]الجمعة 06/01/2023 [17:00]
بنات-ب
[جولة:8][بيتية]السبت 07/01/2023 [17:00]
بنات-أ
הפועל כפר קמא
[جولة:9][خارجية]الاثنين 09/01/2023 [19:30]
شبيبة
[جولة:9][خارجية]الاربعاء 11/01/2023 [17:30]
بنات-أ
הפועל יפיע אוסאמה
[جولة:9][بيتية]الاربعاء 11/01/2023 [18:00]
بنات-ب
הפועל בית ג'ן דליה
[جولة:9][بيتية]الاربعاء 11/01/2023 [21:00]
رجال
הפועל טבריה גולן
[جولة:9][خارجية]الخميس 12/01/2023 [19:00]
اولاد-أ
הפועל מגידו מערב
[جولة:9][بيتية]الخميس 12/01/2023 [21:00]
سيدات
הפועל סחנין
[جولة:9][خارجية]الجمعة 13/01/2023 [18:30]
فتية-أ-شمال
[جولة:9][بيتية]السبت 14/01/2023 [19:00]
فتايات-ب-شمال
מכבי הגליל עילבון
[جولة:10][بيتية]الأحد 15/01/2023 [18:00]
فتية-أ-شمال
הפועל מעלות תרשיחא
[جولة:8][خارجية]الأحد 15/01/2023 [19:30]
رجال
[جولة:9][بيتية]الأحد 15/01/2023 [20:00]
فتايات-أ-شمال
מכבי כרמיאל עירוני
[جولة:8][بيتية]الاثنين 16/01/2023 [17:00]
اولاد-أ
הפועל מגדל יזרעאל
[جولة:7][بيتية]الثلاثاء 17/01/2023 [18:30]
صغار اولاد
הפועל קרית טבעון מרנין
[جولة:10][خارجية]الثلاثاء 17/01/2023 [19:00]
فتايات-ب-شمال
[جولة:10][خارجية]الاربعاء 18/01/2023 [21:00]
رجال
הפועל יזרעאל גורן
[جولة:10]الخميس 19/01/2023 []
اولاد-أ
[جولة:10][خارجية]الخميس 19/01/2023 [20:30]
سيدات
[جولة:10][بيتية]السبت 21/01/2023 [17:00]
بنات-أ
הפועל עפולה
[جولة:11][خارجية]الأحد 22/01/2023 [18:30]
فتية-أ-شمال
[جولة:11][خارجية]الاثنين 23/01/2023 [19:00]
شبيبة
[جولة:8][بيتية]الثلاثاء 24/01/2023 [18:30]
صغار اولاد
הפועל יקנעם
[جولة:11][خارجية]الاربعاء 25/01/2023 [19:00]
بنات-أ
[جولة:11][بيتية]الاربعاء 25/01/2023 [21:00]
رجال
הפועל גלבוע ותיקים
[جولة:11][خارجية]الخميس 26/01/2023 [18:00]
اولاد-أ
הפועל תבור גליל
[جولة:11][بيتية]الخميس 26/01/2023 [21:00]
سيدات
הפועל תמרה
[جولة:11][بيتية]السبت 28/01/2023 [19:00]
فتايات-ب-شمال
הפועל יפיע אוסאמה
[جولة:12][خارجية]الثلاثاء 31/01/2023 [18:30]
فتايات-ب-شمال
הפועל כפר קמא
[جولة:13][خارجية]الخميس 02/02/2023 [19:00]
شبيبة
הפועל אעבלין
[جولة:14][خارجية]الاثنين 06/02/2023 [20:30]
شبيبة
[جولة:9][خارجية]الثلاثاء 07/02/2023 [18:00]
صغار اولاد
الاربعاء 08/02/2023 []
بنات-أ
[جولة:13][بيتية]السبت 11/02/2023 [19:00]
فتايات-ب-شمال
הפועל בועיינה נוגידאת
[جولة:12][خارجية]الأحد 12/02/2023 [20:00]
فتية-أ-شمال
[جولة:10][بيتية]الأحد 12/02/2023 [20:00]
فتايات-أ-شمال
הפועל דיר חנא
[جولة:15][بيتية]الاثنين 13/02/2023 [19:30]
شبيبة
הפועל יזרעאל מריו
الاربعاء 15/02/2023 []
بنات-أ
[جولة:12][بيتية]الاربعاء 15/02/2023 [21:00]
رجال
מכבי מג'ד אל כרום
[جولة:12][خارجية]الخميس 16/02/2023 [17:00]
اولاد-أ
[جولة:12][خارجية]الخميس 16/02/2023 [20:30]
سيدات
[جولة:14][بيتية]السبت 18/02/2023 [19:00]
فتايات-ب-شمال
הפועל דליה בית ג'אן
[جولة:13][بيتية]الأحد 19/02/2023 [18:00]
فتية-أ-شمال
הפועל גלבוע מזרח
[جولة:11][خارجية]الأحد 19/02/2023 [18:00]
فتايات-أ-شمال
[جولة:15]الثلاثاء 21/02/2023 []
فتايات-ب-شمال
[جولة:10][بيتية]الثلاثاء 21/02/2023 [18:30]
صغار اولاد
הפועל מגידו
الاربعاء 22/02/2023 []
بنات-أ
[جولة:13][خارجية]الخميس 23/02/2023 [19:30]
سيدات
[جولة:13][بيتية]السبت 25/02/2023 [10:30]
اولاد-أ
הפועל ע.הירדן טבריה
[جولة:14][خارجية]الأحد 26/02/2023 [19:00]
فتية-أ-شمال
הפועל אבו סנאן
[جولة:12][بيتية]الأحد 26/02/2023 [20:00]
فتايات-أ-شمال
הפועל סח'נין
[جولة:17][بيتية]الاثنين 27/02/2023 [19:30]
شبيبة
הפועל עפולה
[جولة:16][خارجية]الثلاثاء 28/02/2023 [18:30]
فتايات-ب-شمال
الاربعاء 01/03/2023 []
بنات-أ
[جولة:14][خارجية]الاربعاء 01/03/2023 [20:00]
رجال
[جولة:14][خارجية]الخميس 02/03/2023 [19:00]
اولاد-أ
הפועל גלבוע מזרח
[جولة:14][بيتية]الخميس 02/03/2023 [21:00]
سيدات
מכבי שפרעם
الاربعاء 08/03/2023 []
بنات-أ
[جولة:15][بيتية]الخميس 09/03/2023 [21:00]
سيدات
הפועל ע.הירדן טבריה
[جولة:17][بيتية]السبت 11/03/2023 [19:00]
فتايات-ب-شمال
הפועל פרחי סחנין
[جولة:13][خارجية]الأحد 12/03/2023 [18:00]
فتايات-أ-شمال
[جولة:15][بيتية]الأحد 12/03/2023 [18:00]
فتية-أ-شمال
מכבי כרמיאל ניצנים
[جولة:18][خارجية]الاثنين 13/03/2023 [18:30]
فتايات-ب-شمال
[جولة:11][بيتية]الثلاثاء 14/03/2023 [18:30]
صغار اولاد
הפועל יזרעאל מרחביה
الاربعاء 15/03/2023 []
بنات-أ
[جولة:15][بيتية]الاربعاء 15/03/2023 [21:00]
رجال
הפועל סח'נין
[جولة:16][خارجية]الخميس 16/03/2023 [20:00]
سيدات
[جولة:15][بيتية]السبت 18/03/2023 [10:30]
اولاد-أ
הפועל גלבוע מרכז
[جولة:19][بيتية]السبت 18/03/2023 [19:00]
فتايات-ب-شمال
הפועל יזרעאל אזורי
[جولة:14][بيتية]الأحد 19/03/2023 [20:00]
فتايات-أ-شمال
מכבי הגליל עילבון
[جولة:16][خارجية]الأحد 19/03/2023 [20:00]
فتية-أ-شمال
الاربعاء 22/03/2023 []
بنات-أ
[جولة:16][خارجية]الاربعاء 22/03/2023 [20:30]
رجال
[جولة:16][خارجية]الخميس 23/03/2023 [17:30]
اولاد-أ
[جولة:17][بيتية]الخميس 23/03/2023 [21:00]
سيدات
הפועל גליל תבור
[جولة:17][بيتية]الأحد 26/03/2023 [18:00]
فتية-أ-شمال
הפועל עפולה צעירים
[جولة:15][خارجية]الأحد 26/03/2023 [19:30]
فتايات-أ-شمال
[جولة:20]الاثنين 27/03/2023 []
شبيبة
[جولة:17][بيتية]الاربعاء 29/03/2023 [21:00]
رجال
הפועל גלבוע ניר דוד
[جولة:18][خارجية]الخميس 30/03/2023 [19:00]
سيدات
[جولة:21][بيتية]السبت 01/04/2023 [19:00]
فتايات-ب-شمال
הפועל אכסאל
[جولة:17][بيتية]الخميس 13/04/2023 [17:00]
اولاد-أ
הפועל גלבוע שקד
[جولة:18][خارجية]الأحد 16/04/2023 [18:30]
فتية-أ-شمال
הפועל מעיינות גלבוע
[جولة:16][بيتية]الأحد 16/04/2023 [20:00]
فتايات-أ-شمال
מכבי עילוט
[جولة:22][خارجية]الثلاثاء 18/04/2023 [20:00]
فتايات-ب-شمال
מכבי הגליל עילבון
الاربعاء 19/04/2023 []
بنات-أ
[جولة:18][خارجية]الاربعاء 19/04/2023 [19:00]
رجال
[جولة:18][خارجية]الخميس 20/04/2023 [19:00]
اولاد-أ
[جولة:22][بيتية]الخميس 20/04/2023 [19:30]
شبيبة
הפועל יפיע
الأحد 23/04/2023 []
بنات-أ
[جولة:19][خارجية]الأحد 23/04/2023 [19:00]
فتية-أ-شمال
[جولة:20][خارجية]الأحد 23/04/2023 [20:00]
سيدات
[جولة:19][خارجية]الخميس 27/04/2023 [18:00]
اولاد-أ
[جولة:21][خارجية]الخميس 27/04/2023 [19:00]
شبيبة
[جولة:21][بيتية]الخميس 27/04/2023 [21:00]
سيدات
הפועל עראבה
[جولة:23][بيتية]السبت 29/04/2023 [19:00]
فتايات-ب-شمال
הפועל דיר חנא
[جولة:20][بيتية]الأحد 30/04/2023 [18:00]
فتية-أ-شمال
הפועל גליל תבור
[جولة:18][خارجية]الأحد 30/04/2023 [19:30]
فتايات-أ-شمال
מכבי כרמיאל עירוני
[جولة:24][خارجية]الاثنين 01/05/2023 [18:30]
فتايات-ب-شمال
הפועל יפיע אוסאמה
الاربعاء 03/05/2023 []
بنات-أ
[جولة:19][بيتية]الاربعاء 03/05/2023 [21:00]
رجال
מכבי בקעת בית שאן
[جولة:12][خارجية]الخميس 04/05/2023 [17:30]
صغار اولاد
הפועל יזרעל אחוזת ברק
[جولة:22][خارجية]الخميس 04/05/2023 [19:30]
سيدات
[جولة:20][بيتية]السبت 06/05/2023 [10:30]
اولاد-أ
הפועל מגידו מערב
[جولة:25][بيتية]السبت 06/05/2023 [19:00]
فتايات-ب-شمال
הפועל כפר קמא
الأحد 07/05/2023 []
بنات-أ
[جولة:21][خارجية]الأحد 07/05/2023 [19:00]
فتية-أ-شمال
הפועל מעלות תרשיחא
[جولة:26][خارجية]الثلاثاء 09/05/2023 [18:00]
فتايات-ب-شمال
הפועל בועיינה נוגידאת
الاربعاء 10/05/2023 []
بنات-أ
[جولة:20][خارجية]الاربعاء 10/05/2023 [20:30]
رجال
[جولة:21]الخميس 11/05/2023 []
اولاد-أ
[جولة:24][بيتية]الخميس 11/05/2023 [19:30]
شبيبة
הפועל מרנין טבעון
[جولة:22][بيتية]الأحد 14/05/2023 [18:00]
فتية-أ-شمال
הפועל משגב
[جولة:13][بيتية]الثلاثاء 16/05/2023 [18:30]
صغار اولاد
הפועל עפולה
[جولة:21][بيتية]الاربعاء 17/05/2023 [21:00]
رجال
הפועל יזרעאל גורן
[جولة:22][بيتية]الخميس 18/05/2023 [17:00]
اولاد-أ
הפועל תבור גליל
[جولة:26][بيتية]الاثنين 22/05/2023 [19:30]
شبيبة
הפועל עבלין
[جولة:22][خارجية]الاربعاء 24/05/2023 [20:30]
رجال
הפועל גלבוע ותיקים
[جولة:14][خارجية]الثلاثاء 30/05/2023 [18:30]
صغار اولاد