[جولة:19][بيتية]السبت 13/04/2024 [12:00]
اولاد-أ
הפועל מגידו מערב
[جولة:20][خارجية]الأحد 14/04/2024 [19:00]
فتية-أ-شمال
הפועל עפולה צעירים
[جولة:17][بيتية]الأحد 14/04/2024 [20:00]
فتايات-أ-واكيم
הפועל אכסאל
[جولة:19][خارجية]الاثنين 15/04/2024 [18:30]
بنات-أ
הפועל יפעת יזרעל
تدريب:עודד יחיאלי
[جولة:17][بيتية]الاثنين 15/04/2024 [19:00]
شبيبة
הפועל עפולה
[جولة:13][بيتية]الثلاثاء 16/04/2024 [17:30]
صغار اولاد
הפועל גליל תבור לביא
تدريب:אופיר בן קדר
[جولة:20][خارجية]الثلاثاء 16/04/2024 [18:00]
فتايات-ب
הפועל כאוכב
تدريب:עלי חליל
[جولة:20][بيتية]الاربعاء 17/04/2024 [18:30]
بنات-أ
הפועל עפולה
تدريب:יוסי מלכה
[جولة:12][بيتية]الخميس 18/04/2024 [21:00]
سيدات
מכבי שפרעם
[جولة:19][بيتية]الجمعة 19/04/2024 [17:00]
فتايات-ب
הפועל אכסאל
[جولة:15][خارجية]السبت 20/04/2024 [18:00]
بنات-أ
[جولة:18][خارجية]الأحد 21/04/2024 [18:30]
فتايات-أ-واكيم
הפועל כאוכב
تدريب:עלי חליל
[جولة:18][خارجية]الأحد 21/04/2024 [19:30]
فتايات-أ-سعيد
הפועל עמק הירדן טבריה
تدريب:רז גל
[جولة:4][بيتية]الاثنين 22/04/2024 [19:00]
شبيبة
הפועל יפיע
[جولة:21][خارجية]الاربعاء 24/04/2024 [17:30]
بنات-أ
הפועל גלבוע מעיינות
[جولة:22][خارجية]الاربعاء 24/04/2024 [19:00]
رجال
הפועל מעיליא
تدريب:סובחי עראף
[جولة:18][خارجية]الخميس 25/04/2024 [19:30]
سيدات
[جولة:16][خارجية]الأحد 28/04/2024 [18:30]
فتايات-أ-سعيد
הפועל כאוכב
تدريب:עלי חליל
[جولة:15][بيتية]الأحد 28/04/2024 [18:30]
فتايات-أ-واكيم
מכבי הגליל עילבון
[جولة:14][خارجية]الثلاثاء 30/04/2024 [17:30]
صغار اولاد
הפועל יזרעל אחוזת ברק
[جولة:21][بيتية]الثلاثاء 30/04/2024 [19:00]
فتايات-ب
הפועל יפיע
[جولة:21][بيتية]الثلاثاء 30/04/2024 [20:30]
سيدات
הפועל נהריה
تدريب:ישראל בליט
[جولة:22][بيتية]الاربعاء 01/05/2024 [18:30]
بنات-أ
מכבי עין מאהל
تدريب:עימאד חביבאללה
[جولة:18][خارجية]الاربعاء 01/05/2024 [20:00]
شبيبة
הפ' עמק יזרעאל שמשית
تدريب:עודד יחיאלי
[جولة:6][خارجية]الاربعاء 01/05/2024 [20:00]
رجال
[جولة:19][بيتية]الجمعة 03/05/2024 [17:00]
بنات-ب
הפועל מרנין טבעון
تدريب:ליאן אייזיק
[جولة:20][خارجية]السبت 04/05/2024 [18:30]
اولاد-أ
הפועל עמק יזרעאל
تدريب:עודד יחיאלי
[جولة:15][بيتية]الثلاثاء 07/05/2024 [17:30]
صغار اولاد
הפועל עפולה
[جولة:22][خارجية]الثلاثاء 07/05/2024 [18:00]
فتايات-ب
הפועל עפולה
تدريب:יוסי מלכה
[جولة:21][بيتية]الخميس 09/05/2024 [18:30]
اولاد-أ
הפועל מגדל יזרעאל
[جولة:22][خارجية]الخميس 09/05/2024 [19:30]
سيدات
[جولة:23][خارجية]الخميس 09/05/2024 [20:30]
رجال
הפועל גלבוע ניר דוד
تدريب:לירן וינקור
[جولة:24][خارجية]الاربعاء 15/05/2024 [17:30]
بنات-أ
[جولة:20][خارجية]الاربعاء 15/05/2024 [18:00]
بنات-ب
מכבי עילוט
تدريب:גוני אבו ראס
[جولة:24][بيتية]الاربعاء 15/05/2024 [21:00]
رجال
הפועל יזרעאל גורן
[جولة:22][خارجية]الخميس 16/05/2024 [18:00]
اولاد-أ
מכבי קרית ביאליק
تدريب:פנחס משה
[جولة:5][بيتية]الخميس 16/05/2024 [21:00]
سيدات
הפועל גליל תבור
[جولة:21][بيتية]الأحد 19/05/2024 [18:00]
فتية-أ-شمال
הפועל משגב
[جولة:18][بيتية]الاثنين 20/05/2024 [18:30]
بنات-أ
הפועל גליל תבור כדורי
تدريب:אופיר בן קדר
[جولة:17][بيتية]الثلاثاء 21/05/2024 [17:30]
بنات-ب
מכבי קרית מוצקין
تدريب:אלי הבר
[جولة:16][خارجية]الثلاثاء 21/05/2024 [18:00]
صغار اولاد
הפועל עפולה צעירים
تدريب:יוסי מלכה
[جولة:13][بيتية]الثلاثاء 21/05/2024 [19:00]
فتايات-ب
הפועל דיר חנא
[جولة:25][بيتية]الاربعاء 22/05/2024 [18:30]
بنات-أ
הפועל אכסאל
[جولة:21][خارجية]الجمعة 24/05/2024 [18:00]
بنات-ب
מכבי עין מאהל
تدريب:מואייד חביב אלל
[جولة:22][خارجية]الأحد 26/05/2024 [19:00]
فتية-أ-شمال
הפועל מעלות תרשיחא
[جولة:26][خارجية]الاربعاء 29/05/2024 [18:00]
بنات-أ
הפועל כפר קמא
[جولة:26][بيتية]الاربعاء 29/05/2024 [21:00]
رجال
הפועל עפולה ותיקים
تدريب:יוסי מלכה
[جولة:17][بيتية]الثلاثاء 04/06/2024 [17:30]
صغار اولاد
הפועל ע.הירדן טבריה
تدريب:רז גל
[جولة:18][خارجية]الثلاثاء 18/06/2024 [18:00]
صغار اولاد
הפועל גליל תבור כפר תבור
تدريب:אופיר בן קדר